Ułatwienia dostępu

1B na zajęciach z mikrobiologii

"Chodź, pomaluj mój świat" - pod takim hasłem odbywały się warsztaty w Katedrze Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym, w których uczestniczyła klasa 1b. Zajęcia odbyły się 19 czerwca. Podczas pobytu młodzież mogła poznać bazę naukową wydziału, specyfikę studiów oraz pracy naukowej na Uniwersytecie.  Najciekawszym elementem zajęć były laboratoria z barwienia mikroorganizmów w preparatach mikroskopowych.  Na zakończenie uczniowie rywalizowali w Kahoota, który zawierał pytania dotyczące zajęć. Zwycięzcy otrzymali nagrody.  Ogromne podziękowania dla pracowników Katedry za przygotowanie ciekawych zajęć oraz słodki poczęstunek. Opiekunem była prof. E. Łuczak