Dzień dobry,
moja córka jest bardzo zadowolona z faktu, że chodzi do XXV LO. Podczas rozmów o szkole często podkreśla,  że szkoła jest tolerancyjna,  każdy może tu być  sobą. Chodzi nie tylko o podejście nauczycieli, ale całej szkolnej społeczności.  Starsi uczniowie są mili dla pierwszoklasistów.
Nauczyciele są wyrozumiali. W szkole panuje fajna atmosfera.
Młodzież lubi tu przychodzić.
Tyle ode mnie
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Kubiak (rodzic uczennicy 1p_A)

XXV LO daje możliwość rozwoju każdemu Uczniowi. Edukacja w szkole średniej to nie wyścig, a czas na harmonijny rozwój, odkrywanie swoich pasji, szukanie mocnych stron. Grono Pedagogiczne XXV LO pozwala młodzieży rozkwitać. To dobre miejsce, tu się nie podcina skrzydeł. Uczeń może wyrażać swoje zdanie, pytać i działać. Ma czas na swoje pasje. Jako rodzic Absolwentki 2020 serdecznie polecam!
(rodzic ucznia 3B)

Dzień dobry,
Uczeń otrzymuje ogromne wsparcie zarówno od dyrekcji, nauczycieli, psychologa oraz pedagoga. Dotyczy ono nie tylko problemów z jakimi musi się zmierzyć ale także wiedzy i pasji jakie chciałby rozwijać. Syn często mówi o szacunku jaki panuje w szkole.
Pozdrawiam serdecznie
Elżbieta Blum (rodzic ucznia 1p_D)

Dzień dobry,
XXV LO to szkoła, która wspiera ucznia w jego dążeniach. Rozwija talenty. Prezentuje wysoki poziom nauczania.
Parzysz Patrycja (uczennica 2A)

Dzień dobry.
Myślę,że nie ma co wiele opisywać z naszej  i syna strony, iż w przypadku naszego dziecka była to szkoła pierwszego wyboru. Co za tym idzie szkoła z dużym entuzjazmem z podejściem do każdego ucznia indywidualnie i z wielkim szacunkiem. Szkoła z klimatem rodzinnym, w której nie ma chaosu.
Myślę,że choć trochę pomogliśmy.
PozdrawiamyKruszewscy (rodzice ucznia 1p_D)

Dzień dobry
Z tego co wiem, córka Ania,  przygotowywała taką prezentację dla Szkoły Podstawowej nr 2 w Komornikach na prośbę nauczycieli :)))
Ja osobiście, jestem bardzo zadowolona, ponieważ córka kilkakrotnie pytana przeze mnie, czy chce zmienić szkołę  odpowiadała, że absolutnie nie.
Obserwując ją, włączając okres pandemii, jestem bardzo zadowolona z jej wyboru szkoły.
Nacisk jaki szkoła kładzie na kulturę osobistą uczniów, atmosferę w szkole, nauczycieli wymagających lecz bardzo pomocnych uczniom, jest wzorem dla innych szkół. Być może w rankingach szkolnych nie jest w czołówce , ale mam nadzieję, że wiedza, którą zdobędą uczniowie pozwoli w kolejnych pokoleniach osiągnąć LO25 wymarzone cele.
Jeśli chodzi o kontakt z wychowawcami, innymi nauczycielami, dyrekcją, ze strony rodzica, określę jako bezproblemowy i wręcz z odwrotną reakcją. Z tego co wiem od Ani, ona tez nie ma z tym problemu.
Krótko jak na razie rewelacja i polecamy ta szkolę znajomym jako bezstresową, z solidnymi podstawami dalszego rozwoju dziecka .
serdecznie pozdrawiam
Renata Hercka (mama ucznia 1p_C)