
Z radością informujemy o wynikach naszych uczniów biorących udział w wiosennej sesji ogólnopolskiej olimpiady języka angielskiego Olimpus.
Na ponad 40 osób biorących w nim udział ( klasy 1,2,3 oraz 4), 14 otrzymało tytuł laureata, w tym jedna laureata ze ścisłego podium!
Podajemy listę najlepszych uczestników z naszej szkoły wraz z miejscem jakie otrzymali w skali ogólnopolskiej. Nasza szkoła wypadła bardzo dobrze na tle województwa wielkopolskiego oraz całej Polski.
Czołówka z naszej szkoły:
-
Kiryl Brytsko, 2c- 4 miejsce ogólnopolskie klas 2
-
Gabriela Jasińska 2c- 6 miejsce ogólnopolskie klas 2
-
Patryk Bagaziński 2c- 8 miejsce ogólnopolskie klas 2
-
Marcin Smorawiński 3d- 7 miejsce ogólnopolskie klas 3
-
Dominika Piasecka 2c- 9 miejsce ogólnopolskie klas 2
Serdecznie gratulujemy! Katarzyna Witkowska Szulc


